Klots OPEL VECTRA C, SIGNUM, ZAFIRA B, ASTRA H, FIAT CROMA, SAAB 9-3, Cabrio, Combi, 9-3X


13-46-7172-2-n-set-ms.jpg

Klots OPEL VECTRA C, SIGNUM, ZAFIRA B, ASTRA H, FIAT CROMA, SAAB 9-3, Cabrio, Combi, 9-3X


Tootekood 08250
Tootja kood 13-0460-7172-2-SET-MS
Laoseis ✔ laos
Ainult klientidele
Sisene | Registreerimine


 

Technical data:
Brake System ATE
Fitting Position front axle
Height 1 [mm] 69,6
Height 2 [mm] 70,7
Thickness [mm] 20,1
Width 1 [mm] 155,1
Width 2 [mm] 156,3

 
Application:
Manufacturer Model Engine Capacity Engine code Output (kW) [kW] Output (HP) [KM] Produced
From to
FIAT
FIAT CROMA (194) 1.8 16V 1796 939 A4.000 103 140 2006-01 2010-11
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet 1910 939 A7.000 85 115 2005-06 2010-11
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet 1910 939 A1.000 88 120 2005-06 2010-11
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet (VIN: 2060169->) 1910 939 A2.000 110 150 2005-06 2010-11
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet (VIN: 2060169->) 1910 939 A8.000 100 136 2005-12 2010-11
FIAT CROMA (194) 2.2 16V 2198 194 A1.000 108 147 2005-06 2010-11
OPEL
OPEL VECTRA C 1.6 1598 Z 16 XEP 77 105 2006-01 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.6 1598 Z 16 XEP 77 105 2006-06 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.6 1598 Z 16 XE 74 100 2005-08 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.6 1598 Z 16 XEP 77 105 2006-01 2008-10
OPEL VECTRA C 1.6 16V 1598 Z 16 XE 74 100 2004-06 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.6 16V 1598 Z 16 XE 74 100 2004-06 2008-10
OPEL SIGNUM 1.8 1796 Z 18 XE 90 122 2003-05 2008-05
OPEL SIGNUM 1.8 1796 Z 18 XER 103 140 2005-09 2008-05
OPEL VECTRA C 1.8 1796 Z 18 XEL 81 110 2002-04 2008-10
OPEL VECTRA C 1.8 1796 Z 18 XER 103 140 2006-01 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.8 1796 Z 18 XE 90 122 2003-10 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.8 1796 Z 18 XER 103 140 2006-01 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.8 1796 Z 18 XER 103 140 2006-01 2008-10
OPEL VECTRA C 1.8 16V 1796 Z 18 XE 90 122 2002-04 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.8 16V 1796 Z 18 XEL 81 110 2002-08 2006-12
OPEL VECTRA C GTS 1.8 16V 1796 Z 18 XE 90 122 2002-08 2008-10
OPEL SIGNUM 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 88 120 2004-04 2008-05
OPEL SIGNUM 1.9 CDTI 1910 Z 19 DTH 110 150 2004-04 2008-05
OPEL SIGNUM 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 74 100 2005-08 2008-05
OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 88 120 2004-04 2008-10
OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 1910 Z 19 DTH 110 150 2004-04 2008-10
OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 74 100 2005-10 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 88 120 2004-04 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.9 CDTI 1910 Z 19 DTH 110 150 2004-04 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.9 CDTI 1910 Z 19 DTL 74 100 2005-10 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 88 120 2004-04 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.9 CDTI 1910 Z 19 DTH 110 150 2004-04 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 74 100 2005-10 2008-10
OPEL ZAFIRA B (A05) 2.0 1998 Z 20 LEH 177 241 2006-01 2011-10
OPEL VECTRA C 2.0 16V Turbo 1998 Z 20 NET 129 175 2003-03 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 2.0 16V Turbo 1998 Z 20 NET 129 175 2003-03 2008-10
OPEL SIGNUM 2.0 DTI 1994 Y 20 DTH 74 100 2003-05 2008-05
OPEL VECTRA C Combi 2.0 DTI 1995 Y 20 DTH 74 100 2003-10 2008-10
OPEL VECTRA C 2.0 DTI 16V 1995 Y 20 DTH 74 101 2002-04 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 2.0 DTI 16V 1995 Y 20 DTH 74 101 2002-08 2008-10
OPEL ASTRA H 2.0 Turbo 1998 Z 20 LEH 177 240 2005-03 2010-11
OPEL ASTRA H GTC 2.0 Turbo 1998 Z 20 LEH 177 240 2005-08 2010-11
OPEL SIGNUM 2.0 Turbo 1998 Z 20 NET 129 175 2003-05 2008-05
OPEL VECTRA C Combi 2.0 Turbo 1998 Z 20 NET 129 175 2003-10 2008-10
OPEL VECTRA C 2.2 16V 2198 Z 22 SE 108 147 2002-04 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 2.2 16V 2198 Z 22 SE 108 147 2002-08 2008-10
OPEL SIGNUM 2.2 direct 2198 Z 22 YH 114 155 2003-05 2008-05
OPEL VECTRA C 2.2 direct 2198 Z 22 YH 114 155 2003-10 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 2.2 direct 2198 Z 22 YH 114 155 2003-10 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 2.2 direct 2198 Z 22 YH 114 155 2003-10 2008-10
OPEL SIGNUM 2.2 DTI 2171 Y 22 DTR 92 125 2003-05 2008-05
OPEL VECTRA C Combi 2.2 DTI 2172 Y 22 DTR 86 117 2003-10 2008-06
OPEL VECTRA C Combi 2.2 DTI 2172 Y 22 DTR 92 125 2003-10 2008-10
OPEL SIGNUM 2.2 DTI 16V 2172 Y 22 DTR 86 117 2003-05 2008-05
OPEL VECTRA C 2.2 DTI 16V 2172 Y 22 DTR 86 117 2002-04 2004-12
OPEL VECTRA C 2.2 DTI 16V 2172 Y 22 DTR 92 125 2002-04 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 2.2 DTI 16V 2172 Y 22 DTR 86 117 2002-08 2008-06
OPEL VECTRA C GTS 2.2 DTI 16V 2172 Y 22 DTR 92 125 2002-08 2008-10
OPEL SIGNUM 3.0 V6 CDTI 2958 Y 30 DT 130 177 2003-05  
OPEL SIGNUM 3.2 V6 3175 Z 32 SE 155 211 2003-05  
SAAB
SAAB 9-3 (YS3F) 1,8t 1998 B207E 110 150 2002-09 2005-12
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1,8t 1998 B207E 110 150 2003-08 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1,8t BioPower 1998 B207E 110 150 2007-01 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1,8t BioPower 1998 B207L 129 175 2007-07 2012-06
SAAB 9-3 (YS3F) 1.8 i 1796 Z 18 XE 90 122 2004-03 2005-12
SAAB 9-3 Combi 1.8 i 1796 Z 18 XE 90 122 2005-03 2012-03
SAAB 9-3 Combi 1.8 t 1998 B207E 110 150 2005-03 2012-06
SAAB 9-3 Combi 1.8 t BioPower 1998 B207E 110 150 2007-01 2012-06
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD 1910 Z 19 DT 88 120 2004-09 2005-12
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD 1910 Z 19 DTH 110 150 2004-09 2005-12
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1.9 TiD 1910 Z 19 DTH 110 150 2006-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 1.9 TiD 1910 Z 19 DTJ 88 120 2005-03 2012-06
SAAB 9-3 Combi 1.9 TiD 1910 Z 19 DTH 110 150 2005-03 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1.9 TTiD 1910 A 19 DTR 96 130 2007-12 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1.9 TTiD 1910 A 19 DTR 118 160 2007-12 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1.9 TTiD 1910 A 19 DTR / Z 19 DTR 132 180 2007-12 2012-06
SAAB 9-3 Combi 1.9 TTiD 1910 A 19 DTR 96 130 2007-12 2012-06
SAAB 9-3 Combi 1.9 TTiD 1910 A 19 DTR 118 160 2007-12 2012-06
SAAB 9-3 Combi 1.9 TTiD 1910 Z 19 DTR 132 180 2007-12 2012-06
SAAB 9-3X 1.9 TTiD 1910 A 19 DTR / Z 19 DTR 132 180 2009-03 2012-06
SAAB 9-3X 1.9 TTiD 1910   96 131 2010-01 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 i 1985 B204I 96 131 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 SE Turbo 1985 B204R 147 200 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t 1998 B207L 129 175 2002-09 2005-12
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t 1998 B207L 129 175 2003-08 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 T 1998 B207R 154 210 2003-08 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t 1998   120 163 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t 1998 A 20 NFT 162 220 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t 1998 B207E 110 150 2005-03 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t 1998 B207L 129 175 2005-03 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t 1998 B207G 120 163 2007-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 T Bio Power 1998   147 200 2009-02 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 T Bio Power XWD 1998 B207R 154 209 2008-06 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t BioPower 1998 B207L 129 175 2007-01 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t BioPower 1998   145 197 2007-06 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t BioPower 1998   147 200 2007-07 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t BioPower 1998 B207H 120 163 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t BioPower 1998 A 20 NFT 162 220 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t BioPower 1998 B207L 129 175 2007-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t BioPower 1998   145 197 2007-06 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t BioPower 1998 B207H 120 163 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t BioPower 1998 A 20 NFT 162 220 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t BioPower XWD 1998 B207H 120 163 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t BioPower XWD 1998 A 20 NFT 162 220 2011-01 2012-06
SAAB 9-3X 2.0 T BioPower XWD 1998 B207R 154 209 2009-03 2012-06
SAAB 9-3X 2.0 T BioPower XWD 1998 A 20 NFT 162 220 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t XWD 1998 B207G 120 163 2007-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t XWD 1998 A 20 NFT 162 220 2011-01 2012-06
SAAB 9-3X 2.0 T XWD 1998 B207R 154 209 2009-03 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 Turbo 1985 B205E 110 150 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 Turbo 1985 B204E 113 154 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 Turbo 1985 B204L / B205L 136 185 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 Turbo 1985 B205R 151 205 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 (YS3F) 2.2 TiD 2171 D223L 92 125 2002-09 2005-12
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.3 i 2290 B234I 110 150 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.3 Turbo 2290 B235R 165 224 2002-09 2003-07
VAUXHALL
 
Producer OE Number
FIAT 77363604
FIAT 77364224
OPEL 16 05 094
OPEL 16 05 095
OPEL 16 05 098
OPEL 16 05 113
OPEL 16 05 136
OPEL 16 05 137
OPEL 16 05 139
OPEL 16 05 282
OPEL 16 05 283
OPEL 16 05 972
OPEL 93166798
OPEL 93172174
OPEL 93175378
OPEL 93183728
OPEL 93183729
OPEL 93185751
OPEL 93185752
OPEL 93186003
OPEL 93188111
OPEL 93188112
SAAB 12765397
SAAB 12800120
SAAB 12803551
SAAB 93166943
SAAB 93185751
SAAB 93188111

 
 
Producer Cross Reference Number
A.B.S. 37300
ACDELCO AC0581216D
ATE 13.0460-7172.2
BARUM BA2236
BENDIX 573089B
BOSCH 0 986 424 668
BRECK 23402 00 701 00
BREMBO P 59 043
CIFAM 822-540-0
COMLINE ADB01137
DELPHI LP1723
DJ PARTS BP2072
E.T.F. 12-1014
FERODO FDB4188
FREMAX FBP-1265
FRI.TECH. 556.0
FTE BL1817A2
GIRLING 6116132
HELLA 8DB 355 009-311
ICER 181536
JP GROUP 1263603119
JURID 573089D
KAMOKA 1013040
KAWE 0882 00
KRAFT AUTOMOTIVE 6008533
LPR 05P1216
MAGNETI MARELLI 363700201234
MASTER-SPORT 13-0460-7172-2-SET-MS
MAXGEAR 19-0632
METELLI 22-0540-0
MEYLE 025 234 0220
MINTEX MDB2262
OPEN PARTS BPA0888.00
PROTECHNIC PRP0482
QUINTON HAZELL BP1366
RAICAM 797.0
REMSA 0882.00
ROADHOUSE 2882.00
SCT GERMANY SP 431
TEMPLIN 01.17.42.119611
TEXTAR 2373807
TRISCAN 8110 24020
TRUSTING 556.0
TRW GDB1613
VAICO V40-8027
VALEO 598678
VILLAR 626.1216
WOKING P9823.00
ZIMMERMANN 23402.200.1

 

OEM77363604 77364224 1605094 1605095 1605098 1605113 1605136 1605137 1605139 1605282 1605283 1605972 93166798 93172174 93175378 93183728 93183729 93185751 93185752 93186003 93188111 93188112 12765397 12800120 12803551 93166943 93185751 93188111
+372 50 21 482info@codevaruosad.ee
Kontakt
Kohaletoimetamine
Ostutingimused
Kataloog
Uus kaup
Hinnakiri
Ostud
Tagastused
Profiil
Kasuta promokoodi 
*promo*
© Code Varuosad OÜ