valige bränd
ABARTH
AC
ACURA
ADIVA MOTORCYCLES
ADLY MOTORCYCLES
AEON MOTORCYCLES
AIXAM
ALFA ROMEO
ALPINA
ALPINE
AMC
APRILIA MOTORCYCLES
ARO
ARTEGA
ASIA MOTORS
ASIAWING MOTORCYCLES
ASTON MARTIN
ATALA MOTORCYCLES
AUDI
AUSTIN
AUSTIN-HEALEY
AUTO UNION
AUTOBIANCHI
BAOTIAN MOTORCYCLES
BARKAS
BEDFORD
BEELINE MOTORCYCLES
BENELLI MOTORCYCLES
BENTLEY
BENZHOU MOTORCYCLES
BERTONE
BETA MOTORCYCLES
BIMOTA MOTORCYCLES
BITTER
BMW
BMW MOTORCYCLES
BOND
BORGWARD
BRISTOL
BRIXTON MOTORCYCLES
BUELL MOTORCYCLES
BUGATTI
BUICK
CADILLAC
CAGIVA MOTORCYCLES
CALLAWAY
CARBODIES
CATERHAM
CCM MOTORCYCLES
CEZETA MOTORCYCLES
CF MOTO MOTORCYCLES
CHECKER
CHEVROLET
CHRYSLER
CITROËN
CPI MOTORCYCLES
DACIA
DAELIM MOTORCYCLES
DAEWOO
DAF
DAIHATSU
DAIMLER
DALLAS
DE LOREAN
DE TOMASO
DERBI MOTORCYCLES
DODGE
DONKERVOORT
DS
DUCATI MOTORCYCLES
ECM MOTORCYCLES
ETON MOTORCYCLES
FANTIC MOTORCYCLES
FERRARI
FIAT
FISKER
FORD
FORD OTOSAN
FORD USA
FSO
G.A.C. MOTORCYCLES
GARELLI MOTORCYCLES
GASGAS MOTORCYCLES
GAZ
GEELY
GENERIC MOTORCYCLES
GEO
GILERA MOTORCYCLES
GINETTA
GLAS
GMC
GOUPIL
GOVECS MOTORCYCLES
HARLEY-DAVIDSON MC
HERCULES MOTORCYCLES
HINDUSTAN
HMRacing MOTORCYCLES
HOBBYCAR
HONDA
HONDA MOTORCYCLES
HOREX MOTORCYCLES
HUATIAN MOTORCYCLES
HUMMER
HUSABERG MOTORCYCLES
HUSQVARNA MOTORCYCLE
HYOSUNG MOTORCYCLES
HYUNDAI
INDIAN MOTORCYCLES
INDIGO
INFINITI
INNOCENTI
IRAN KHODRO (IKCO)
IRMSCHER
ISDERA
ISUZU
ITALJET MOTORCYCLES
IVECO
IZH
JAGUAR
JAWA MOTORCYCLES
JEEP
JENSEN
JINLUN MOTORCYCLES
KAWASAKI MOTORCYCLES
KEEWAY MOTORCYCLES
KIA
KREIDLER MOTORCYCLES
KSR MOTO MOTORCYCLES
KTM
KTM MOTORCYCLES
KUBA MOTOR MC
KYMCO MOTORCYCLES
LADA
LAMBORGHINI
LANCIA
LAND ROVER
LANDWIND (JMC)
LAVERDA MOTORCYCLES
LDV
LEXMOTO MOTORCYCLES
LEXUS
LIFAN MOTORCYCLES
LIGIER
LINCOLN
LINGBEN MOTORCYCLES
LML MOTORCYCLES
LOTUS
LTI
LUXXON MOTORCYCLES
MAHINDRA
MAICO MOTORCYCLES
MALAGUTI MOTORCYCLES
MAN
MARCOS
MASERATI
MASH MOTORCYCLES
MAYBACH
MAZDA
MBK MOTORCYCLES
MCLAREN
MEGA
MEGELLI MOTORCYCLES
MERCEDES-BENZ
MERCURY
METROCAB
MG
MIA ELECTRIC
MIDDLEBRIDGE
MINELLI
MINI
MITSUBISHI
MITSUOKA
MORGAN
MORRIS
MOSKVICH
MOTO GUZZI MC
MOTO-MORINI MC
MOTOBI MOTORCYCLES
MOTOWELL MC
MV AGUSTA MOTORCYCLE
MZ MOTORCYCLES
NIPPONIA MOTORCYCLES
NISSAN
NIU MOTORCYCLES
NSU
OLDSMOBILE
OLTCIT
OPEL
OSCA
PANOZ
PANTHER
PEUGEOT
PEUGEOT MOTORCYCLES
PGO MOTORCYCLES
PIAGGIO
PIAGGIO MOTORCYCLES
PININFARINA
PLYMOUTH
PONTIAC
PORSCHE
PREMIER
PROTON
PUCH
PUCH MOTORCYCLES
QINGQI MOTORCYCLE
QUADRO MOTORCYCLES
RAM
RANGER
RAYTON FISSORE
REGAL RAPTOR MC
RELIANT
RENAULT
RENAULT TRUCKS
REX MOTORCYCLES
RILEY
RIVERO MOTORCYCLES
ROLLS-ROYCE
ROVER
ROYAL ENFIELD MC
RUF
SAAB
SACHS MOTORCYCLES
SANBEN MOTORCYCLES
SANGLAS MOTORCYCLES
SANTANA
SCOMADI MOTORCYCLES
SEAT
SFM MOTORCYCLE
SHELBY
SHERCO MOTORCYCLES
SIMSON MOTORCYCLES
SIPANI
SKODA
SMART
SOLO MOTORCYCLES
SOMMER MOTORCYCLES
SPECTRE
SPYKER
SSANGYONG
STANDARD
STEYR
STREETSCOOTER
SUBARU
SUZUKI
SUZUKI MOTORCYCLES
SWM MOTORCYCLES
SYM MOTORCYCLES
TALBOT
TATA
TAZZARI
TESLA
TGB MOTORCYCLES
THINK
TOMOS MOTORCYCLES
TORNAX MOTORCYCLES
TOYOTA
TRABANT
TRIUMPH
TRIUMPH MOTORCYCLES
TURBHO MOTORCYCLES
TVR
UAZ
UM MOTORCYCLES
UMM
VAUXHALL
VECTOR
VENTO MOTORCYCLES
VESPA MOTORCYCLES
VICTORY MOTORCYCLES
VOLVO
VW
WANGYE MOTORCYCLES
WARTBURG
WESTFIELD
WIESMANN
WOLSELEY
XGJAO MOTORCYCLES
XINGYUE MOTORCYCLES
YAMAHA MOTORCYCLES
YIBEN MOTORCYCLES
YULON
ZASTAVA
ZAZ
ZERO MOTORCYCLES
ZNEN MOTORCYCLES
ZONGSHEN MOTORCYCLES
ZÜNDAPP MOTORCYCLES
Filter

Hinnavahemik, €

Esimesena
uuemad
kallimad
odavamad
soodustusega
populaarsemad
koodi järgi





Klots OPEL VECTRA C, SIGNUM, ZAFIRA B, ASTRA H, FIAT CROMA, SAAB 9-3, Cabrio, Combi, 9-3X


13-46-7172-2-n-set-ms.jpg

Klots OPEL VECTRA C, SIGNUM, ZAFIRA B, ASTRA H, FIAT CROMA, SAAB 9-3, Cabrio, Combi, 9-3X


Tootekood 08250
Tootja kood 13-0460-7172-2-SET-MS
Laoseis ✔ laos
16.58 €
/kt.
13.82 € km-ta
lisa lemmikutesse
Lisa ostukorvi


 

Technical data:
Brake System ATE
Fitting Position front axle
Height 1 [mm] 69,6
Height 2 [mm] 70,7
Thickness [mm] 20,1
Width 1 [mm] 155,1
Width 2 [mm] 156,3

 
Application:
Manufacturer Model Engine Capacity Engine code Output (kW) [kW] Output (HP) [KM] Produced
From to
FIAT
FIAT CROMA (194) 1.8 16V 1796 939 A4.000 103 140 2006-01 2010-11
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet 1910 939 A7.000 85 115 2005-06 2010-11
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet 1910 939 A1.000 88 120 2005-06 2010-11
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet (VIN: 2060169->) 1910 939 A2.000 110 150 2005-06 2010-11
FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet (VIN: 2060169->) 1910 939 A8.000 100 136 2005-12 2010-11
FIAT CROMA (194) 2.2 16V 2198 194 A1.000 108 147 2005-06 2010-11
OPEL
OPEL VECTRA C 1.6 1598 Z 16 XEP 77 105 2006-01 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.6 1598 Z 16 XEP 77 105 2006-06 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.6 1598 Z 16 XE 74 100 2005-08 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.6 1598 Z 16 XEP 77 105 2006-01 2008-10
OPEL VECTRA C 1.6 16V 1598 Z 16 XE 74 100 2004-06 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.6 16V 1598 Z 16 XE 74 100 2004-06 2008-10
OPEL SIGNUM 1.8 1796 Z 18 XE 90 122 2003-05 2008-05
OPEL SIGNUM 1.8 1796 Z 18 XER 103 140 2005-09 2008-05
OPEL VECTRA C 1.8 1796 Z 18 XEL 81 110 2002-04 2008-10
OPEL VECTRA C 1.8 1796 Z 18 XER 103 140 2006-01 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.8 1796 Z 18 XE 90 122 2003-10 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.8 1796 Z 18 XER 103 140 2006-01 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.8 1796 Z 18 XER 103 140 2006-01 2008-10
OPEL VECTRA C 1.8 16V 1796 Z 18 XE 90 122 2002-04 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.8 16V 1796 Z 18 XEL 81 110 2002-08 2006-12
OPEL VECTRA C GTS 1.8 16V 1796 Z 18 XE 90 122 2002-08 2008-10
OPEL SIGNUM 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 88 120 2004-04 2008-05
OPEL SIGNUM 1.9 CDTI 1910 Z 19 DTH 110 150 2004-04 2008-05
OPEL SIGNUM 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 74 100 2005-08 2008-05
OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 88 120 2004-04 2008-10
OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 1910 Z 19 DTH 110 150 2004-04 2008-10
OPEL VECTRA C 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 74 100 2005-10 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 88 120 2004-04 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.9 CDTI 1910 Z 19 DTH 110 150 2004-04 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 1.9 CDTI 1910 Z 19 DTL 74 100 2005-10 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 88 120 2004-04 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.9 CDTI 1910 Z 19 DTH 110 150 2004-04 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 1.9 CDTI 1910 Z 19 DT 74 100 2005-10 2008-10
OPEL ZAFIRA B (A05) 2.0 1998 Z 20 LEH 177 241 2006-01 2011-10
OPEL VECTRA C 2.0 16V Turbo 1998 Z 20 NET 129 175 2003-03 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 2.0 16V Turbo 1998 Z 20 NET 129 175 2003-03 2008-10
OPEL SIGNUM 2.0 DTI 1994 Y 20 DTH 74 100 2003-05 2008-05
OPEL VECTRA C Combi 2.0 DTI 1995 Y 20 DTH 74 100 2003-10 2008-10
OPEL VECTRA C 2.0 DTI 16V 1995 Y 20 DTH 74 101 2002-04 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 2.0 DTI 16V 1995 Y 20 DTH 74 101 2002-08 2008-10
OPEL ASTRA H 2.0 Turbo 1998 Z 20 LEH 177 240 2005-03 2010-11
OPEL ASTRA H GTC 2.0 Turbo 1998 Z 20 LEH 177 240 2005-08 2010-11
OPEL SIGNUM 2.0 Turbo 1998 Z 20 NET 129 175 2003-05 2008-05
OPEL VECTRA C Combi 2.0 Turbo 1998 Z 20 NET 129 175 2003-10 2008-10
OPEL VECTRA C 2.2 16V 2198 Z 22 SE 108 147 2002-04 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 2.2 16V 2198 Z 22 SE 108 147 2002-08 2008-10
OPEL SIGNUM 2.2 direct 2198 Z 22 YH 114 155 2003-05 2008-05
OPEL VECTRA C 2.2 direct 2198 Z 22 YH 114 155 2003-10 2008-10
OPEL VECTRA C Combi 2.2 direct 2198 Z 22 YH 114 155 2003-10 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 2.2 direct 2198 Z 22 YH 114 155 2003-10 2008-10
OPEL SIGNUM 2.2 DTI 2171 Y 22 DTR 92 125 2003-05 2008-05
OPEL VECTRA C Combi 2.2 DTI 2172 Y 22 DTR 86 117 2003-10 2008-06
OPEL VECTRA C Combi 2.2 DTI 2172 Y 22 DTR 92 125 2003-10 2008-10
OPEL SIGNUM 2.2 DTI 16V 2172 Y 22 DTR 86 117 2003-05 2008-05
OPEL VECTRA C 2.2 DTI 16V 2172 Y 22 DTR 86 117 2002-04 2004-12
OPEL VECTRA C 2.2 DTI 16V 2172 Y 22 DTR 92 125 2002-04 2008-10
OPEL VECTRA C GTS 2.2 DTI 16V 2172 Y 22 DTR 86 117 2002-08 2008-06
OPEL VECTRA C GTS 2.2 DTI 16V 2172 Y 22 DTR 92 125 2002-08 2008-10
OPEL SIGNUM 3.0 V6 CDTI 2958 Y 30 DT 130 177 2003-05  
OPEL SIGNUM 3.2 V6 3175 Z 32 SE 155 211 2003-05  
SAAB
SAAB 9-3 (YS3F) 1,8t 1998 B207E 110 150 2002-09 2005-12
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1,8t 1998 B207E 110 150 2003-08 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1,8t BioPower 1998 B207E 110 150 2007-01 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1,8t BioPower 1998 B207L 129 175 2007-07 2012-06
SAAB 9-3 (YS3F) 1.8 i 1796 Z 18 XE 90 122 2004-03 2005-12
SAAB 9-3 Combi 1.8 i 1796 Z 18 XE 90 122 2005-03 2012-03
SAAB 9-3 Combi 1.8 t 1998 B207E 110 150 2005-03 2012-06
SAAB 9-3 Combi 1.8 t BioPower 1998 B207E 110 150 2007-01 2012-06
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD 1910 Z 19 DT 88 120 2004-09 2005-12
SAAB 9-3 (YS3F) 1.9 TiD 1910 Z 19 DTH 110 150 2004-09 2005-12
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1.9 TiD 1910 Z 19 DTH 110 150 2006-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 1.9 TiD 1910 Z 19 DTJ 88 120 2005-03 2012-06
SAAB 9-3 Combi 1.9 TiD 1910 Z 19 DTH 110 150 2005-03 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1.9 TTiD 1910 A 19 DTR 96 130 2007-12 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1.9 TTiD 1910 A 19 DTR 118 160 2007-12 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 1.9 TTiD 1910 A 19 DTR / Z 19 DTR 132 180 2007-12 2012-06
SAAB 9-3 Combi 1.9 TTiD 1910 A 19 DTR 96 130 2007-12 2012-06
SAAB 9-3 Combi 1.9 TTiD 1910 A 19 DTR 118 160 2007-12 2012-06
SAAB 9-3 Combi 1.9 TTiD 1910 Z 19 DTR 132 180 2007-12 2012-06
SAAB 9-3X 1.9 TTiD 1910 A 19 DTR / Z 19 DTR 132 180 2009-03 2012-06
SAAB 9-3X 1.9 TTiD 1910   96 131 2010-01 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 i 1985 B204I 96 131 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 SE Turbo 1985 B204R 147 200 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 (YS3F) 2.0 t 1998 B207L 129 175 2002-09 2005-12
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t 1998 B207L 129 175 2003-08 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 T 1998 B207R 154 210 2003-08 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t 1998   120 163 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t 1998 A 20 NFT 162 220 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t 1998 B207E 110 150 2005-03 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t 1998 B207L 129 175 2005-03 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t 1998 B207G 120 163 2007-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 T Bio Power 1998   147 200 2009-02 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 T Bio Power XWD 1998 B207R 154 209 2008-06 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t BioPower 1998 B207L 129 175 2007-01 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t BioPower 1998   145 197 2007-06 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t BioPower 1998   147 200 2007-07 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t BioPower 1998 B207H 120 163 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3F) 2.0 t BioPower 1998 A 20 NFT 162 220 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t BioPower 1998 B207L 129 175 2007-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t BioPower 1998   145 197 2007-06 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t BioPower 1998 B207H 120 163 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t BioPower 1998 A 20 NFT 162 220 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t BioPower XWD 1998 B207H 120 163 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t BioPower XWD 1998 A 20 NFT 162 220 2011-01 2012-06
SAAB 9-3X 2.0 T BioPower XWD 1998 B207R 154 209 2009-03 2012-06
SAAB 9-3X 2.0 T BioPower XWD 1998 A 20 NFT 162 220 2011-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t XWD 1998 B207G 120 163 2007-01 2012-06
SAAB 9-3 Combi 2.0 t XWD 1998 A 20 NFT 162 220 2011-01 2012-06
SAAB 9-3X 2.0 T XWD 1998 B207R 154 209 2009-03 2012-06
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 Turbo 1985 B205E 110 150 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 Turbo 1985 B204E 113 154 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 Turbo 1985 B204L / B205L 136 185 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.0 Turbo 1985 B205R 151 205 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 (YS3F) 2.2 TiD 2171 D223L 92 125 2002-09 2005-12
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.3 i 2290 B234I 110 150 2002-09 2003-07
SAAB 9-3 Cabrio (YS3D) 2.3 Turbo 2290 B235R 165 224 2002-09 2003-07
VAUXHALL
 
Producer OE Number
FIAT 77363604
FIAT 77364224
OPEL 16 05 094
OPEL 16 05 095
OPEL 16 05 098
OPEL 16 05 113
OPEL 16 05 136
OPEL 16 05 137
OPEL 16 05 139
OPEL 16 05 282
OPEL 16 05 283
OPEL 16 05 972
OPEL 93166798
OPEL 93172174
OPEL 93175378
OPEL 93183728
OPEL 93183729
OPEL 93185751
OPEL 93185752
OPEL 93186003
OPEL 93188111
OPEL 93188112
SAAB 12765397
SAAB 12800120
SAAB 12803551
SAAB 93166943
SAAB 93185751
SAAB 93188111

 
 
Producer Cross Reference Number
A.B.S. 37300
ACDELCO AC0581216D
ATE 13.0460-7172.2
BARUM BA2236
BENDIX 573089B
BOSCH 0 986 424 668
BRECK 23402 00 701 00
BREMBO P 59 043
CIFAM 822-540-0
COMLINE ADB01137
DELPHI LP1723
DJ PARTS BP2072
E.T.F. 12-1014
FERODO FDB4188
FREMAX FBP-1265
FRI.TECH. 556.0
FTE BL1817A2
GIRLING 6116132
HELLA 8DB 355 009-311
ICER 181536
JP GROUP 1263603119
JURID 573089D
KAMOKA 1013040
KAWE 0882 00
KRAFT AUTOMOTIVE 6008533
LPR 05P1216
MAGNETI MARELLI 363700201234
MASTER-SPORT 13-0460-7172-2-SET-MS
MAXGEAR 19-0632
METELLI 22-0540-0
MEYLE 025 234 0220
MINTEX MDB2262
OPEN PARTS BPA0888.00
PROTECHNIC PRP0482
QUINTON HAZELL BP1366
RAICAM 797.0
REMSA 0882.00
ROADHOUSE 2882.00
SCT GERMANY SP 431
TEMPLIN 01.17.42.119611
TEXTAR 2373807
TRISCAN 8110 24020
TRUSTING 556.0
TRW GDB1613
VAICO V40-8027
VALEO 598678
VILLAR 626.1216
WOKING P9823.00
ZIMMERMANN 23402.200.1

 

OEM77363604 77364224 1605094 1605095 1605098 1605113 1605136 1605137 1605139 1605282 1605283 1605972 93166798 93172174 93175378 93183728 93183729 93185751 93185752 93186003 93188111 93188112 12765397 12800120 12803551 93166943 93185751 93188111
+372 50 21 482info@codevaruosad.ee
Kontakt
Tarnetingimused
Ostutingimused
Privaatsuspoliitika
Kataloog
Uus kaup
Hinnakiri
Ostud
Tagastused
Profiil
Kasuta promokoodi 
töötlemine...
© Code Varuosad OÜ